UCD1V102MNQ1ZD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCD1V102MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UCD1V102MNQ1ZD.pdf2.UCD1V102MNQ1ZD.pdf3.UCD1V102MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
UCD1V102MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCD1V102MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCD Ripple Current @ maiztasuna baxua 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF