UCD1K680MNQ1ZD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCD1K680MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD
Fitxak: 1.UCD1K680MNQ1ZD.pdf2.UCD1K680MNQ1ZD.pdf3.UCD1K680MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UCD1K680MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCD1K680MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCD Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF