UCD1J151MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCD1J151MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 63V SMD
Fitxak: 1.UCD1J151MNQ1ZD.pdf2.UCD1J151MNQ1ZD.pdf3.UCD1J151MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UCD1J151MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCD1J151MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCD Ripple Current @ maiztasuna baxua 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 800mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF