UCA2V330MHD
NichiconNichicon
UCA2V330MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2V330MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2V330MHD.pdf2.UCA2V330MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UCA2V330MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2V330MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91254 pcs Datuen fitxa 1.UCA2V330MHD.pdf2.UCA2V330MHD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose