UBY1V272MHL6
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1V272MHL6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 35V THRUHOLE
Fitxak: 1.UBY1V272MHL6.pdf2.UBY1V272MHL6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UBY1V272MHL6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1V272MHL6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 35V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 46166 pcs Datuen fitxa 1.UBY1V272MHL6.pdf2.UBY1V272MHL6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4375A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.25A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 2700µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBY1V272MHL
UBY1V272MHL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL