UBY1V132MHL1TO
NichiconNichicon
UBY1V132MHL1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1V132MHL1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UBY1V132MHL1TO.pdf2.UBY1V132MHL1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1V132MHL1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1V132MHL1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165307 pcs Datuen fitxa 1.UBY1V132MHL1TO.pdf2.UBY1V132MHL1TO.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.656A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.76A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14656-2
493-14656-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 42 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 1300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1300µF