UBX1H471MHL1TO
NichiconNichicon
UBX1H471MHL1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX1H471MHL1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UBX1H471MHL1TO.pdf2.UBX1H471MHL1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UBX1H471MHL1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX1H471MHL1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23239 pcs Datuen fitxa 1.UBX1H471MHL1TO.pdf2.UBX1H471MHL1TO.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 960mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13204-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 470µF