UBW1H331MPD
NichiconNichicon
UBW1H331MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBW1H331MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UBW1H331MPD.pdf2.UBW1H331MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UBW1H331MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBW1H331MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82551 pcs Datuen fitxa 1.UBW1H331MPD.pdf2.UBW1H331MPD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBW Ripple Current @ maiztasuna baxua 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.33A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive