UBT2V220MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT2V220MHD8
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 350V THRU HOLE
Fitxak: 1.UBT2V220MHD8.pdf2.UBT2V220MHD8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UBT2V220MHD8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT2V220MHD8 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 350V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 105643 pcs Datuen fitxa 1.UBT2V220MHD8.pdf2.UBT2V220MHD8.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 139mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 250.2mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 22µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBT2V470MHD8
UBT2V470MHD8
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Stockean: 33620 pcs
Deskarga: UBT2V470MHD8.pdf
RFQ
UBT2V220MHD8TO
UBT2V220MHD8TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 350V THRU HOLE