UBT2D101MHD1TN
NichiconNichicon
UBT2D101MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT2D101MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UBT2D101MHD1TN.pdf2.UBT2D101MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UBT2D101MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT2D101MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45827 pcs Datuen fitxa 1.UBT2D101MHD1TN.pdf2.UBT2D101MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 329mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 493.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4519-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 100µF