UBT2C101MHD1TN
NichiconNichicon
UBT2C101MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT2C101MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.UBT2C101MHD1TN.pdf2.UBT2C101MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBT2C101MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT2C101MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70442 pcs Datuen fitxa 1.UBT2C101MHD1TN.pdf2.UBT2C101MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 329mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 493.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13118-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 100µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBT2A470MPD8
UBT2A470MPD8
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 100V THRU HOLE
Stockean: 274889 pcs
Deskarga: UBT2A470MPD8.pdf
RFQ
UBT2C151MHD
UBT2C151MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Stockean: 42925 pcs
Deskarga: UBT2C151MHD.pdf
RFQ
UBT2C101MHD
UBT2C101MHD
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL