UBT1H471MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1H471MHD8
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.UBT1H471MHD8.pdf2.UBT1H471MHD8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBT1H471MHD8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1H471MHD8 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 68554 pcs Datuen fitxa 1.UBT1H471MHD8.pdf2.UBT1H471MHD8.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.65A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-17582
UBT1H471MHD8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 470µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBT1H4R7MPD1TA
UBT1H4R7MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 637340 pcs
Deskarga: UBT1H4R7MPD1TA.pdf
RFQ
UBT1H4R7MPD8
UBT1H4R7MPD8
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Stockean: 627546 pcs
Deskarga: UBT1H4R7MPD8.pdf
RFQ
UBT1H471MHD8TO
UBT1H471MHD8TO
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE