UAS2G680MHD61TN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAS2G680MHD61TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V THRU HOLE
Fitxak: 1.UAS2G680MHD61TN.pdf2.UAS2G680MHD61TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UAS2G680MHD61TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAS2G680MHD61TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 42532 pcs Datuen fitxa 1.UAS2G680MHD61TN.pdf2.UAS2G680MHD61TN.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 576mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF