UAS2D331MHD
NichiconNichicon
UAS2D331MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAS2D331MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UAS2D331MHD.pdf2.UAS2D331MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
UAS2D331MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAS2D331MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39857 pcs Datuen fitxa 1.UAS2D331MHD.pdf2.UAS2D331MHD.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.456A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-7022
UAS2D331MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF