UAQ2G560MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAQ2G560MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UAQ2G560MHD.pdf2.UAQ2G560MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UAQ2G560MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAQ2G560MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51126 pcs Datuen fitxa 1.UAQ2G560MHD.pdf2.UAQ2G560MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UAQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 512mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose