UAQ2G220MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAQ2G220MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UAQ2G220MHD.pdf2.UAQ2G220MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UAQ2G220MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAQ2G220MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97476 pcs Datuen fitxa 1.UAQ2G220MHD.pdf2.UAQ2G220MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UAQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 232mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose