TVX2G101MDD
NichiconNichicon
TVX2G101MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVX2G101MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V AXIAL
Fitxak: 1.TVX2G101MDD.pdf2.TVX2G101MDD.pdf
  • Mezua
TVX2G101MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVX2G101MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15807 pcs Datuen fitxa 1.TVX2G101MDD.pdf2.TVX2G101MDD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series TVX balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 493-14447
TVX2G101MDD-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF