TVX2A471MCD
NichiconNichicon
TVX2A471MCD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVX2A471MCD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 100V AXIAL
Fitxak: 1.TVX2A471MCD.pdf2.TVX2A471MCD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TVX2A471MCDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVX2A471MCD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22473 pcs Datuen fitxa 1.TVX2A471MCD.pdf2.TVX2A471MCD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
Series TVX Ripple Current @ maiztasuna baxua 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.455A @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 493-16283
TVX2A471MCD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 470µF