TVX1V102MCD1LW
NichiconNichicon
TVX1V102MCD1LW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVX1V102MCD1LW
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL
Fitxak: 1.TVX1V102MCD1LW.pdf2.TVX1V102MCD1LW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
2450 pcs
  • Mezua
TVX1V102MCD1LWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVX1V102MCD1LW fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60279 pcs Datuen fitxa 1.TVX1V102MCD1LW.pdf2.TVX1V102MCD1LW.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia x 1.240" L (13.00mm x 31.50mm)
Series TVX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.06A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.219A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 493-14337-2
493-14337-3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose