TVX1A470MAD
NichiconNichicon
TVX1A470MAD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVX1A470MAD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL
Fitxak: 1.TVX1A470MAD.pdf2.TVX1A470MAD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TVX1A470MADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVX1A470MAD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139433 pcs Datuen fitxa 1.TVX1A470MAD.pdf2.TVX1A470MAD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series TVX balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 493-14808
TVX1A470MAD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF