TVX0J101MAD
NichiconNichicon
TVX0J101MAD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVX0J101MAD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V AXIAL
Fitxak: TVX0J101MAD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TVX0J101MADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVX0J101MAD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107163 pcs Datuen fitxa TVX0J101MAD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Series TVX Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 165mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 493-14797
TVX0J101MAD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF