RUA1V120MLG
NichiconNichicon
RUA1V120MLG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RUA1V120MLG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 12UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.RUA1V120MLG.pdf2.RUA1V120MLG.pdf3.RUA1V120MLG.pdf
  • Mezua
RUA1V120MLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RUA1V120MLG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 12UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4810 pcs Datuen fitxa 1.RUA1V120MLG.pdf2.RUA1V120MLG.pdf3.RUA1V120MLG.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series FPCAP, UA
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 493-13685-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm
Deskribapen zehatza 12µF 35V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 70 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 12µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PCJ0J152MCL9GS
PCJ0J152MCL9GS
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V SMD
Stockean: 39813 pcs
Deskarga: PCJ0J152MCL9GS.pdf
RFQ
PCK0J391MCO1GS
PCK0J391MCO1GS
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Stockean: 204220 pcs
Deskarga: PCK0J391MCO1GS.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD