RR71A101MDN1
NichiconNichicon
RR71A101MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR71A101MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RR71A101MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR71A101MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141146 pcs Datuen fitxa 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RR7
Ripple Current @ maiztasuna baxua 560mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-3711
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF