RNU1V151MDN1PH
NichiconNichicon
RNU1V151MDN1PH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1V151MDN1PH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Fitxak: 1.RNU1V151MDN1PH.pdf2.RNU1V151MDN1PH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RNU1V151MDN1PHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1V151MDN1PH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48857 pcs Datuen fitxa 1.RNU1V151MDN1PH.pdf2.RNU1V151MDN1PH.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 380mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.8A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6642-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF