RNU1E221MDNASQPX
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1E221MDNASQPX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Fitxak: 1.RNU1E221MDNASQPX.pdf2.RNU1E221MDNASQPX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
RNU1E221MDNASQPXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1E221MDNASQPX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51586 pcs Datuen fitxa 1.RNU1E221MDNASQPX.pdf2.RNU1E221MDNASQPX.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 465mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 4.65A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16403-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNU1E221MDNASQ
RNU1E221MDNASQ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H