RNU1C181MDN1PX
NichiconNichicon
RNU1C181MDN1PX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1C181MDN1PX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Fitxak: 1.RNU1C181MDN1PX.pdf2.RNU1C181MDN1PX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNU1C181MDN1PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1C181MDN1PX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 441616 pcs Datuen fitxa 1.RNU1C181MDN1PX.pdf2.RNU1C181MDN1PX.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 570mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm Deskribapen zehatza 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNU1C101MDSASQ
RNU1C101MDSASQ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Stockean: 140948 pcs
Deskarga: RNU1C101MDSASQ.pdf
RFQ
RNU1C101MDSASQJX
RNU1C101MDSASQJX
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 415537 pcs
Deskarga: RNU1C101MDSASQJX.pdf
RFQ
RNU1C181MDN1
RNU1C181MDN1
deskribapena: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H