RNU1A100MDS1
NichiconNichicon
RNU1A100MDS1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU1A100MDS1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.RNU1A100MDS1.pdf2.RNU1A100MDS1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNU1A100MDS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU1A100MDS1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174652 pcs Datuen fitxa 1.RNU1A100MDS1.pdf2.RNU1A100MDS1.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 700mA @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14256
RNU1A100MDS1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 220 mOhm
Deskribapen zehatza 10µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 220 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF