RNU0J221MDS1PX
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU0J221MDS1PX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RNU0J221MDS1PX.pdf2.RNU0J221MDS1PX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RNU0J221MDS1PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU0J221MDS1PX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 415212 pcs Datuen fitxa 1.RNU0J221MDS1PX.pdf2.RNU0J221MDS1PX.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.2A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose