RNU0G222MDN1
NichiconNichicon
RNU0G222MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNU0G222MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 2200UF 20% 4V T/H
Fitxak: 1.RNU0G222MDN1.pdf2.RNU0G222MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNU0G222MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNU0G222MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 2200UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95132 pcs Datuen fitxa 1.RNU0G222MDN1.pdf2.RNU0G222MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RNU
Ripple Current @ maiztasuna baxua 610mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 6.1A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14792
RNU0G222MDN1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm
Deskribapen zehatza 2200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF