RNL1C122MDS1
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNL1C122MDS1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H
Fitxak: RNL1C122MDS1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNL1C122MDS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNL1C122MDS1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51074 pcs Datuen fitxa RNL1C122MDS1.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RNL
Ripple Current @ maiztasuna baxua 750mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 7.5A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16387
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm
Deskribapen zehatza 1200µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RNL1C152MDS1PH
RNL1C152MDS1PH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V T/H
Stockean: 95117 pcs
Deskarga: RNL1C152MDS1PH.pdf
RFQ
RNL1C122MDS1KX
RNL1C122MDS1KX
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H