RL80J821MDN1KX
NichiconNichicon
RL80J821MDN1KX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL80J821MDN1KX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.RL80J821MDN1KX.pdf2.RL80J821MDN1KX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RL80J821MDN1KXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL80J821MDN1KX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 355691 pcs Datuen fitxa 1.RL80J821MDN1KX.pdf2.RL80J821MDN1KX.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RL8
Ripple Current @ maiztasuna baxua 570mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4023-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm
Deskribapen zehatza 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF