RL80G821MDN1
NichiconNichicon
RL80G821MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL80G821MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Fitxak: 1.RL80G821MDN1.pdf2.RL80G821MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RL80G821MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL80G821MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130914 pcs Datuen fitxa 1.RL80G821MDN1.pdf2.RL80G821MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RL8
Ripple Current @ maiztasuna baxua 610mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 6.1A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16577
RL80G821MDN1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm
Deskribapen zehatza 820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF