RL80E821MDNASQPX
NichiconNichicon
RL80E821MDNASQPX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL80E821MDNASQPX
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Fitxak: 1.RL80E821MDNASQPX.pdf2.RL80E821MDNASQPX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RL80E821MDNASQPXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL80E821MDNASQPX fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290281 pcs Datuen fitxa 1.RL80E821MDNASQPX.pdf2.RL80E821MDNASQPX.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RL8
Ripple Current @ maiztasuna baxua 610mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 6.1A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm Deskribapen zehatza 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose