QYX2A332JTP
NichiconNichicon
QYX2A332JTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX2A332JTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: 1.QYX2A332JTP.pdf2.QYX2A332JTP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QYX2A332JTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX2A332JTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 3300PF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223136 pcs Datuen fitxa 1.QYX2A332JTP.pdf2.QYX2A332JTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.110" W (5.50mm x 2.80mm) Series QYX
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3482
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapazitantzia 3300pF