QYX2A224JTP1FG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX2A224JTP1FG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RAD
Fitxak: 1.QYX2A224JTP1FG.pdf2.QYX2A224JTP1FG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QYX2A224JTP1FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX2A224JTP1FG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 213142 pcs Datuen fitxa 1.QYX2A224JTP1FG.pdf2.QYX2A224JTP1FG.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Series QYX
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapazitantzia 0.22µF