QYX2A222JTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX2A222JTP1FD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RAD
Fitxak: 1.QYX2A222JTP1FD.pdf2.QYX2A222JTP1FD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
QYX2A222JTP1FDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX2A222JTP1FD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 737398 pcs Datuen fitxa 1.QYX2A222JTP1FD.pdf2.QYX2A222JTP1FD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.110" W (5.50mm x 2.80mm) Series QYX
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapazitantzia 2200pF