QYX1H334JTP1FG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX1H334JTP1FG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC RAD
Fitxak: 1.QYX1H334JTP1FG.pdf2.QYX1H334JTP1FG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QYX1H334JTP1FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX1H334JTP1FG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 195571 pcs Datuen fitxa 1.QYX1H334JTP1FG.pdf2.QYX1H334JTP1FG.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.315" W (12.50mm x 8.00mm) Series QYX
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QYX1H334JTP
QYX1H334JTP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC RADIAL