QYX1H332KTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX1H332KTP1FD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RAD
Fitxak: 1.QYX1H332KTP1FD.pdf2.QYX1H332KTP1FD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
QYX1H332KTP1FDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX1H332KTP1FD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1159779 pcs Datuen fitxa 1.QYX1H332KTP1FD.pdf2.QYX1H332KTP1FD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm) Series QYX
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 3300pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QYX1H332KTP
QYX1H332KTP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RADIAL