QYX1H104KTP
NichiconNichicon
QYX1H104KTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QYX1H104KTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL
Fitxak: 1.QYX1H104KTP.pdf2.QYX1H104KTP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QYX1H104KTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QYX1H104KTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205867 pcs Datuen fitxa 1.QYX1H104KTP.pdf2.QYX1H104KTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Series QYX
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3401
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 0.1µF