QXP2K473JRP7FP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2K473JRP7FP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 800VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2K473JRP7FP.pdf2.QXP2K473JRP7FP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXP2K473JRP7FPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2K473JRP7FP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 116671 pcs Datuen fitxa 1.QXP2K473JRP7FP.pdf2.QXP2K473JRP7FP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.780" (19.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF