QXP2K333JRPT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2K333JRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 800VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2K333JRPT.pdf2.QXP2K333JRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXP2K333JRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2K333JRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 138812 pcs Datuen fitxa 1.QXP2K333JRPT.pdf2.QXP2K333JRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.280" W (21.00mm x 7.10mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF