QXP2J103JRP7FL
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2J103JRP7FL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2J103JRP7FL.pdf2.QXP2J103JRP7FL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXP2J103JRP7FLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2J103JRP7FL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 147186 pcs Datuen fitxa 1.QXP2J103JRP7FL.pdf2.QXP2J103JRP7FL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.217" W (16.00mm x 5.50mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.614" (15.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 10000pF