QXP2G683JRP7FL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2G683JRP7FL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2G683JRP7FL.pdf2.QXP2G683JRP7FL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXP2G683JRP7FLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2G683JRP7FL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 151134 pcs Datuen fitxa 1.QXP2G683JRP7FL.pdf2.QXP2G683JRP7FL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.323" W (16.00mm x 8.20mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.720" (18.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF