QXP2G224KRP7FP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXP2G224KRP7FP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXP2G224KRP7FP.pdf2.QXP2G224KRP7FP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXP2G224KRP7FPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXP2G224KRP7FP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 146760 pcs Datuen fitxa 1.QXP2G224KRP7FP.pdf2.QXP2G224KRP7FP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.362" W (21.00mm x 9.20mm) Series QXP
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF