QXL2E104KTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXL2E104KTP7FM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% - RAD
Fitxak: 1.QXL2E104KTP7FM.pdf2.QXL2E104KTP7FM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXL2E104KTP7FMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXL2E104KTP7FM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% - RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 144809 pcs Datuen fitxa 1.QXL2E104KTP7FM.pdf2.QXL2E104KTP7FM.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.252" W (18.50mm x 6.40mm) Series QXL
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.736" (18.70mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF