QXK2J473KTP7ZHFP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J473KTP7ZHFP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf2.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf3.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXK2J473KTP7ZHFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J473KTP7ZHFP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.807" L x 0.244" W (20.50mm x 6.20mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QXK2J473KTPTZH
QXK2J473KTPTZH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Stockean: 98006 pcs
Deskarga: QXK2J473KTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J473KTP
QXK2J473KTP
fabrikatzaileak: Nichicon