QXK2J334JTP7ZHFT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J334JTP7ZHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J334JTP7ZHFT.pdf2.QXK2J334JTP7ZHFT.pdf3.QXK2J334JTP7ZHFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QXK2J334JTP7ZHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J334JTP7ZHFT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.429" W (26.00mm x 10.90mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.976" (24.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QXK2J334KTP7FX
QXK2J334KTP7FX
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Stockean: 91305 pcs
Deskarga: QXK2J334KTP7FX.pdf
RFQ
QXK2J334KTPTZH
QXK2J334KTPTZH
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 50482 pcs
Deskarga: QXK2J334KTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J334JTP
QXK2J334JTP
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD