QXK2J223JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J223JTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J223JTPTZH.pdf2.QXK2J223JTPTZH.pdf3.QXK2J223JTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXK2J223JTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J223JTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.465" (11.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF