QXK2J154JTP7ZHFT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J154JTP7ZHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J154JTP7ZHFT.pdf2.QXK2J154JTP7ZHFT.pdf3.QXK2J154JTP7ZHFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QXK2J154JTP7ZHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J154JTP7ZHFT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.799" (20.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF