QXK2J104JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2J104JTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2J104JTPTZH.pdf2.QXK2J104JTPTZH.pdf3.QXK2J104JTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXK2J104JTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2J104JTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.807" L x 0.307" W (20.50mm x 7.80mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.614" (15.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF